KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6057407
nr 605 7407
Gravyrer
3 st, med Stockholmsmotiv, 43x51
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 oktober 2009
kl 17:32:45
100 kr
150 kr
500 kr
350 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr